Hazır Beton

Hazır Beton

40 yıllık tecrübesi ile iş dünyasının yakından tanıdığı ve beğeni ile takip ettiği İshakoğlu, parke taş üretiminin yanısıra hazır beton üretimide yapmaktadır. İshakoğlu Hazır Beton, iş tecrübesi, teknik altyapısı, müşteri odaklı çalışma şekli ve hızlı servis anlayışı ile sektörde adından çok söz ettirmeye devam ediyor. 

Ülkemizin deprem kuşağında yer alması nedeniyle kullanılan hazır betonun kalitesinin çok önemli olduğu ülkemizde, hazır beton artık konutun yanı sıra tüm inşaatlarda da kullanılmaktadır. İshakoğlu Hazır Beton bu bilinçle üretimine yön vermekte; yüksek teknoloji, bilgisayarlı entegre sistemler, standart malzemeler ve ulaşım hızı ile hizmet kalitesini oldukça yükseltmektedir.

Türk inşaat sektörü mensuplarının dünyanın dört bir yanında sunmuş olduğu müteahhitlik hizmetleri, ülkemizde her geçen gün artan konut yatırımları ile İshakoğlu Hazır Beton kalitesi birleştiğinde mükemmel sonuçlar sizleri bekliyor.

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Uygunluk Belgelerine sahip olan İshakoğlu Hazır Beton, aynı zamanda sistem ve ürün denetimlerinden geçmektedir. 

İshakoğlu Hazır Beton teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çevreye, insana verdiği önem çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedir...

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li hazır beton almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)